Bizler, diğer Balon firmalarından farklı olarak Kapadokya’da Lüks & Yüksek kaliteli Balon uçuşlarını yürüten ISO 9001:2008 sertifikalı bir Balon Firmasıyız. Biz, çok miktarda balonları olan Balon firmalarından değiliz. Yolcularımıza daha kişiselleştirilmiş ve daha rahat uçuş hizmetleri sağlamak amacıyla özel ve kaliteli Sıcak Hava Balon uçuşları düzenlemekteyiz.

Bizi Diğer Firmalardan Ayıran Şey Nedir?

- Dünyadaki en prestijli Sıcak Balon Üreticisi olan Lindstrand Balloons (İngiltere) tarafından üretilen Sıcak Hava Balonlarını kullanmaktadır. Bu balonlar, Kapadokya’da kullanılan (kullanılan materyalden dolayı en yüksek seviyede güvenlik sağlayan) tek yeni jenerasyon yüksek ömürlü Gümüş Kaplamalı Balonlardır.  Önceliğimiz güvenlik ve kaliteli hizmettir.

- Pilotlarımız, Kapadokya’da bulunan en çok bilinen, saygın ve tecrübeli pilotlardır.

- Tüm yolcularımız, Kapadokya’da ki tüm diğer firmalar arasında en yüksek poliçe oranları ile sigortalanmaktadırlar.

- Uçuştan önce, firma merkezimizde açık büfe kahvaltı verilmektedir. Biz, Kapadokya’da “gerçek” bir Açık Büfe Kahvaltı hizmeti sunan tek Sıcak Hava Balon Firmasıyız.

- Ayrıca firmamız, pestij ödülü programı olan “American Express Selects” seçilmiş ve Kapadokya’da bulunan diğer tüm Sıcak Hava Balon Firmaları arasında Tripadvisor sitesinde en çok oylanan Türkiye’de ki tek Sıcak Hava Balon Firmasıdır. Firmamız ayrıca aşağıda verilen rehberler/seyahat siteleri tarafından da tavsiye edilmektedir.Bunlar; CNN International, Forbes, Turkey Travel Planner (Tom Brosnahan), Frommer's, Kiwi Collection, Rurubu, Time Out ve daha fazlası…- Firmamızın; ASTA (Amerikan Seyahat Acenteleri Birliği – Türkiye’den üye olan tek sıcak hava balon firması) BFA (Amerika Balon Federasyonu – Türkiye’den kurumsal üye olarak üye olan tek sıcak hava balon firması) ve BBAC (İngiliz Balon ve Havacılık Kulübü) üyeliği bulunmaktadır.

Bizler, yaşamak için tek bir hayatımız olduğuna ve elimizden geldiğince hayatın bütün zevklerini tatmamız gerektiğine inanmaktayız. Kapadokya üzerinde bir sıcak hava balon uçuşu, hayatlarımızda ki yegâne bir deneyimdir ve bizler siz seçkin ve özel yolcularımıza unutulmaz bir deneyim sunmak için hazırız.

Güvenli, her yönüyle özel ve kaliteli bir uçuş için sizleri bekliyoruz